Apartament Mimos Hospedagem

Hotel Apartament Mimos Hospedagem São Paulo w dzielnicy Sumare w São Paulo jest usytuowany 4 km od takich atrakcji kulturalnych jak Pinacoteca do Estado de São Paulo.

Wyposażenie pokoi obejmuje telewizję satelitarną, a także mini bar. Do użytku gości łazienki wyposażone w oddzielną toaletę i prysznic. Goście mogą korzystać z oddzielnej toalety i prysznica wraz z suszarką do włosów i ręcznikami.

Możesz zjeść kolację w restauracji Acai B&B, która znajduje się 450 m od Apartament Mimos Hospedagem.

Centrum kultury Unibes znajduje się w odległości 6-minutowego spaceru, a Teatr Renaissance leży w bliskiej odległości od tego hotelu. Muzeum Catavento jest w zaledwie 1 km stąd. Bez względu na religię, podróżni wolą odwiedzić Kościół NMP Brazylijskiej, popularne miejsce kultu położone 25 min spacerem od Apartament Mimos Hospedagem w São Paulo. Ten hotel leży w malej odległości od stacji metra Santuario Nossa Senhora de Fatima-Sumare, zapewniając łatwy dostęp do wszystkich atrakcji São Paulo.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Apartament Mimos Hospedagem São Paulo
Lflats Hotel Oscar Freire
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Lflats Hotel Oscar Freire

7.4
Dobry 337 opinii
641 m od nieruchomości
USD 56 USD 50
za noc
Hotel Oscar Freire - 4 Estrelas Hotel R Oscar Freire, Sacada, Piscina, Acad.
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Hotel Oscar Freire - 4 Estrelas Hotel R Oscar Freire, Sacada, Piscina, Acad.

6.0
Przyjemny 8 opinii
651 m od nieruchomości
USD 54 USD 49
za noc
Dream Flat Pinheiros
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Dream Flat Pinheiros

9.0
Wspaniały 251 opinii
845 m od nieruchomości
USD 59 USD 53
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Congonhas
    12 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Julio Prestes
    4 km

    Udogodnienia

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    W pokojach

    • Minibar

    W łazience

    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 14:00 do 23:30
    Wyjazd: do 14:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy lotnisko znajduje się blisko do hotelu Apartament Mimos Hospedagem?
      Hotel Apartament Mimos Hospedagem jest położony w odległości 20-minutowej jazdy z lotniska Congonhas.
    • 🚎
      Jakie przystanki transportu publicznego znajdują się blisko hotelu Apartament Mimos Hospedagem?
      Najbliższy przystanek autobusowy Parada Cemiterio Redentor jest położony w 5 minutach piechotą od hotelu Apartament Mimos Hospedagem i stacja metra Santuario Nossa Senhora de Fatima-Sumare jest w odległości 5-minutowego spaceru.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Congonhas
    12 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Julio Prestes
    4 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Apartament Mimos Hospedagem São Paulo

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij